Być może na Nintendo Wii wciąż jest za mało tytułów dla hardkorowych graczy. Być może te, które trafiają na rynek nie sprzedają się najlepiej. Na pewno jednak produkcja, którą zapowiedziano dzisiaj zadowoli pierwszą z wymienionych grup fanów elektronicznej rozrywki, a przy okazji okaże się komercyjnym hitem.

Nintendo zapowiedziało nadejście Metroid Prime Trilogy. W jednym pudełku znajdziemy trzy gry z tytułowej serii – Metroid Prime, Metroid Prime 2: Echoes oraz Metroid Prime 3: Corruption, który to tytuł na Valhalli otrzymał ocenę 10/10. Wszystkie wymienione tytuły wykorzystywać będą możliwości wiilota (choć w informacji prasowej nie wspomina się o Wii Motion Plus), a Wielkie N obiecuje, że na tym nie kończy się lista ulepszeń i nowości, które znajdziemy na płycie z tymi tytułami. Metroid Prime Trilogy powinno trafić do sklepów 24-go sierpnia.

Pod treścią naszego newsa zobaczycie materiał filmowy, promujący ten zestaw. Za chwilę dołączą do niego także pierwsze grafiki z tego tytułu. My oczywiście czekamy na wasze komentarze. Dajcie nam znać czy zamierzacie nabyć tę trylogię.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. kupię na więcej niż 100%! nie miałem okazji w metroida prime’y grać i taki zestaw jest genialną opcją jak dla mnie! cena też nie jest jakaś wygórowana 50dolców za 3 gry! no i właśnie. . . a propos tych dolców. . . czy data 24 sierpnia nie dotyczy przypadkiem stanów. . . ?

  2. Grałemtylko na DS’ie i żałuje, że nie miałem okazji zagrać w edycje na większe konsole N. Szykuje się świetny zestaw. Kupiłbym gdybym miał Wii:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here