Drugi Far Cry pojawi się na sklepowych półkach tej jesieni. Mamy zatem jeszcze trochę czasu na małe podrasowanie naszych pecetów lub zakupienie odpowiedniej konsoli aby zagrać w FC2. Tymczasem w zeszłym tygodniu na targach Games Convention w Lipsku przedstawiciel firmy, pan Patrick Redding potwierdził, że Ubisoft Montreal przymierza się już do prac nad trzecią odsłoną serii. Redding oświadczył, że Far Cry 3 także będzie umiejscowiony w „afrykańskich klimatach” ponieważ jak to określił – Czarny Ląd ma jeszcze wiele do zaoferowania. Choć dodał również, że prace są na tak wczesnym etapie, iż rozważane są tak niecodzienne pomysły jak umiejscowienie fabuły na… Antarktyce. Poza tym Redding stwierdził :…bądźmy szczerzy, dżungla i tropikalne wyspy nie są już tak ekscytujące jak cztery lata temu. Czyżby delikatny przytyk do Crysisa?

Tylko czy to „odkrywanie” Czarnego Lądu w grach wideo nie skończy się przesytem? Posiadacze Playstation 3 dostaną wirtualne safari „Afrika”. Piąty Resident Evil także przeniesie gracza w tamte rejony świata. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie czekamy cierpliwie na premierę drugiego Far Cry. Tymczasem zapraszamy do naszej zapowiedzi gry oraz ciekawego wywiadu z przedstawicielem Ubisoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. zanim zabiorą się za trójkę pewnie spędzą jeszcze międzyczas na patchach do dwójki. Niech lepiej dopieszczą drugą odsłonę gry bo jak wydadzą bubla i zabiorą się za trójkę to zyski firmy i nastroje graczy polecą w dół. Dopiero po Far Cry 2 ocenię czy będę wypatrywał trzeciej części.

  2. Ja proponuje ksiezyc w 2500 roku. Zakladajac, ze do tego czasu wiekoszosc krajow umiesci swoje flagi na jego powierzchni, tworcy beda mogli swobodnie dac achieva za ich zebranie, jak w Assasinie ;-). Jakkolwiek FC2 wyglada bardzo ladnie a FC3 pewnie jeszcze lepiej, bez jakiegos tajemniczego watku pewnie mi sie szybko znudzi.

  3. Ale po co aż na Antarktydę? Od tego mieliśmy Lost Planet (prawie:P). Jak tak im zależy to niech zrobią jakiegoś moda do tej gry;) Albo może na sam koniec, jeśli to będzie trylogia, niech zrobią w Moskwie podczas zimy całą akcję (copyright). Dosyć gdybania, czekam już na FC 2. . .

  4. A co ty myślałeś kasa kasa i jeszcze raz kasa 🙂 Im szybciej tym więcej kapusty. A że gra zabugowana co tam patche się zrobi i świat się dalej kręci ;-).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here