Posiadacze konsol Sony Playstation 3 powinni z uwagą śledzić postępy prac nad czwartą, a raczej trzecią częścią gry Yakuza (Ryu ga Gotoku Kenzan! umiejscowiona w epoce Edo była jedynie spinn-offem serii). Trzecia Yakuza zadebiutować ma na konsoli Sony już w przyszłym roku. Akcja przenosi nas dwa lata do przodu w stosunku do wydarzeń z części drugiej. Ponownie wcielamy się w Kazumę Kiryu, ale tym razem fabuła rzuca nas na wyspę Okinawa. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy, filmowy zwiastun tej ciekawej produkcji. Trzeba przyznać, że Sega pokazała klasę. Pod względem wizualnym Yakuza 3 prezentuje się wyśmienicie. Sega planuje premierę gry już na wiosnę 2009 roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Wow! Grafika jest naprawdę piękna. Pozwala się zachwycić ;]Znając serię – murowany hit i system-seller dla PLAYSTATION 3. Miejmy nadzieję, że gra ukarze się w każdym zakątku Ziemi (nawet III świecie pokroju Polski) w tym samym czasie. Pff, nadzieja matką głupich. . .

  2. To nie komuna że zarabiało się 20$ na miesiąc a kultura wszelaka (np. filmy) miała poślizg kilkuletni. Jakoś zupełnie nie wydaje mi się żeby dało odczuć się jakikolwiek poślizg jeśli chodzi o gry -świat jest otwarty (globalna wioska) i można kupić wszystko w dowolnym miejscu; wszystko tylko zależy od pieniędzy. W takich Stanach np. naszych rodaków nie brakuje i wszystkie gry można na bieżąco kupić np. na allegro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here