Kolejna odsłona sieciowego shootera próbuje nas zauroczyć nowymi grafikami. Ich jakość jest naprawdę niezła. Zajrzyjcie do naszej galerii i spójrzcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. wyobraźcie to sobie w ruchu . . . . do tego fizyka , generowane w czasie rzeczywistym . . . . . i ten komputer na którym dziła to płynnie . . . o żesz . . .

  2. Screeny robią jak najlepsze wrażenie. Na 3 screenie największe wrażenie zrobiły na mnie. . . włosy~~Z drugiej strony potrafię się zachwycać efektami, które inni dawno uznali za „starożytne”. hm. . . chyba pora odpalić Fallouta, albo jakiegoś roguelike. . . po raz setny~~

  3. W trakcie gry i tak nikt nie dostrzeże tych włosków. Przychylam się do słów Xbyczoj’a. Trącą te screeny plastikiem, że hej.

  4. Rzeczywiście, plastik jest głównie widoczny na modelach pojazdów, przynajmniej ja odnoszę wrażenie, że są one „zabawkowe”. Włoski zaś. . . wiesz, taki bajer, na który jakimś cudem zwróciłem uwagę. Zaś podczas rozgrywki i tak uwaga gracza skupia się na czymś innym niż „liczenie włosów przeciwnika” ;] no, chyba, że sprzęt funduje mu slideshow~~

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here