Mowa oczywiście o kolejnym materiale filmowym, który wylądował na Valhalli. Tym razem są to w zasadzie trzy nowe klipy z gry Motorstorm: Pacific Rift. Choć tej pozycji nagle wyrosło sporo konkurencji, to myślimy, że druga odsłona ciepło przyjętych wyścigów na Playstation 3 po raz kolejny rozgrzeje serca graczy do czerwoności i sprawi, że wysokooktanowa benzyna szybciej zacznie nam krążyć w żyłach. W umieszczonych pod treścią newsa plikach wideo zobaczymy między innymi jak na tropikalnej wyspie radzą sobie kierowcy motocykli i ciężarówek. Zobaczymy też jak wygląda zabawa wieloosobowa w trybie split-screen. Starczy więc naszego gadania. Zobaczcie jak w akcji prezentuje się druga część gry Motorstorm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Są już naprawdę blisko pamiętnego traileru z e3 i wszystko prezentuje się znakomicie (oprócz przenikania przez siatki, obracających się i dorysowujących krzaczków). Evolution Studios odrobiło pracę domową, jedynkę przeszedłem 2 razy, dwójka będzie łatwiejsza ale bardziej dopracowana. Prezent mam już zaklepany.

  2. Nie wiem, czy dobrze dostrzegłem, ale to jest tylko 80 %, więc mają przed sobą jeszcze 1/5 pracy. Rzuca się w oczy dorysowywanie otoczenia, framerate spada. Oglądając monstera nie miałem wrażenia, że jest cięższy niż na przykład rally car. Taki potwór powinien ledwo co się wybijać od ziemi i nie ślizgać jak buggy. Muszą to poprawić. Znalazło by się pewnie jeszcze parę niuansów, ale wierzę w Evolution Studios, na pewno wszystko będzie cacy. PS: Chyba w trzecim filmiku, pod koniec, jest extra kamera. Jeżeli to nie jest pokazówka, to nieźle by się tak jeździło 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here