Jeżeli tak jak my z niecierpliwością oczekujecie premiery drugiej odsłony Mafii to powinniście obejrzeć najnowsze materiały wideo z tej produkcji. Ostatnio mogliście przeczytać, że np. gra nie obsługuje DirectX'a w rewizji 11 mimo że PC ma być „wiodącą platformą” dla Mafia II. Nam brak obsługi nowego DX'a zupełnie nie przeszkadza. Dziś zapraszamy do obejrzenia trzech nowych filmów. W pierwszym odwiedzimy mieszkanie Joe, gdzie odbywa się maleńka hmm… libacja. W drugim naszego bohatera zaczepia na ulicy dwóch szemranych gości. Na szczęście argument w postaci rewolweru rozwiązuje sprawę. Czekan nas też ucieczka przed stróżami prawa i drobne zakupy. A w trzecim? Zobaczcie sami.

Trzeba przyznać, że druga Mafia ma naprawdę niesamowity klimat i już nie możemy się doczekać premiery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. CZy ktoś jeszcze ma problemy z tymi filmikami? U mnie dźwięk jest ok. 10 s szybciej niż powininen. Mafia 2 zarządzi. Już czuć klimat. Co do ankiety to zdecydowanie M2 bardziej przypada do gustu, no ale w to trzeba zagrać i się przekonać.

    • Wow, ale późno te filmiki wylądowały na V, gdzieś już mi się wcześniej przewinęły, ale nie pamiętam gdzie.

      wszędzie pojawiły sie tak jak u nas – czyli wczoraj/przedwczoraj wieczorem. Mogły ci sie „przewinąć” co najwyżej pokazywane fragmenty całości nie pokazywano

  2. po prostu pięknie :):) szkoda że trzeba jeszcze poczekać , ale na szczęście niedługo wychodzi Uncharted 2 🙂 będzie w co grać :):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here