Techland opublikował kolejne trzy materiały filmowe z bardzo dobrze zapowiadającego się Call of Juarez 2. Tym razem możemy się przyjrzeć dwóm wycinkom z kampanii single player. W pierwszym z nich Ray i Thomas przedzierają się przez terytorium Indian Navajo, eliminując swych wrogów nie tylko bronią palną, ale także za pomocą łuku. Drugi plik wideo przedstawia walkę o kopalnię. W tym klipie zobaczymy między innymi tryb koncentracji, ładne wybuchy i zabawę lassem. Na deser podano nam dodatkowy materiał filmowy, w którym pokazano jeden z dostępnych w grze trybów multiplayer. Polega on na bronieniu banku przed chciwymi bandziorami.

Jeśli czekacie na dzieło Techlandu, to tych klipów nie będziecie chcieli przegapić. My przypominamy o naszych testach Call of Juarez: Więzy Krwi. Więcej na temat tej produkcji pisaliśmy w tej części Valhalli. Jej recenzje opublikujemy już wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. coz. . zamowilem preorderek i czekam na paczuszke ktora powinna ukazac sie u mnie za 2 dni :D. . Zabulilem 25 funciaszy i powiadam. . . . . OSTATNI RAZ UFAM ZAPOWIEDZIOM, SCREENOM I FILMIKOM. . jesli techland mnie zawiedzie. . . to wiedzcie ze wpadne do waszej siedziby w kapeluszu . . ostrogach i rewolwerem w lapie i zrobie wam taki western. . jakiego sam Clint Eastwood by sie nie powstydzil 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here