Chcieliśmy akcji i Ubisoft nam ją dał. Pierwsze trzy fotki z konsolowego Far Cry 2 rzeczywiście są wybuchowo-wystrzałowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Jak to ma byc Photoshop, to ja sie zaczynam bac o to, jak faktycznie bedzie wygladal nowy Far Cry na konsolach 😉 Przeciez wcale nie jest to jakies znowu bardzo pieknie. Ba, znalazloby sie pare gier, ktore juz w tej chwili wygladaja lepiej.

  2. Po screenach z reguły zbyt wiele nie można powiedzieć, bo albo nic nie pokazują albo są poprawiane albo jedno i drugie. Może po gameplayu będzie można powiedzieć więcej. Osobiście podchodzę do tej gry z dużym sceptycyzmem, bo nie wyobrażam sobie, że po stworzeniu dwóch gier z tak denną fabułą nagle może nastąpić olśnienie.

  3. Bez szału – nawet jeżeli jest „lepiej” to przecież nie będziemy „stopklatkować” i porównywać różnic z innymi tytułami. Niech lepiej wysilą się i dołożą jakieś inne ciekawe elementy rozgrywki.

  4. Ciekawe że jakoś w stosunku do Conana wszyscy zachwycają się grafiką i muzyką, a jakoś nie gameplayem którego coś nie widać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here