Jakiś czas temu informowaliśmy was o nowej grze studia Deadline Games. Ludzie odpowiedzialni między innymi za Total Overdose i będące jeszcze w produkcji Faith and a .45 zabrali się do pracy przy konsolowej adaptacji filmu Watchmen, który trafi do polskich kin w przyszłym roku (reżyserem będzie Zack Snyder znany z 300 i Dawn of the Dead). Obraz ten stworzono na podstawie znakomitego komiksu Alana Moore'a. Kiedy pisaliśmy naszego newsa wiedzieliśmy o jednej grze zmierzającej na pecety oraz usługi sieciowe Playstation Network, Xbox Live.

Dziś natomiast Elektronicy poinformowali fanów elektronicznej rozrywki o podpisaniu umowy z reżyserem. Na jej mocy powstaną aż trzy zupełnie nowe pozycje. Snyder stanie na czele zespołu EA Los Angeles, które współpracowało już z Spielbergiem przy grze Boom Blox. W chwili pisania tego newsa nie wiedzieliśmy jeszcze jakie dokładnie będą to gry. Możemy jedynie napisać, że na brak pracy reżyser na pewno nie może narzekać tym bardziej, że EA już zapowiedziało, że na podstawie nowych gier chciałoby stworzyć filmy. My jesteśmy jak najbardziej za jeśli tylko za kamerą stanie Snyder a nie nasz ulubieniec Uwe Boll.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. I znowu powstaną kiepskie produkcje no podstawie gier typu resident evil czy Doom , EA niech się zajmie tworzeniem gier a nie filmami , to że jakaś gra odniosła sukces to nie znaczy że sprawdzi się na dużym ekranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here