Aby zagłosować na swój ulubiony numer wystarczy kliknąć w tą część tekstu. Po kliknięciu zostaniecie przeniesieni na oficjalną stronę gry, gdzie znajdziecie specjalny formularz, na którym będziecie mogli oddać głos na swojego faworyta. Osoby zainteresowane tą produkcją powinny tam zajrzeć. My póki co wciąż zastanawiamy się czy ceny instrumentów potrzebnych do bawienia się tym tytułem nie przyczynią się do gwałtownego spadku zainteresowania tym tytułem w naszym kraju. Największa konkurencja Rock Band – Guitar Hero – tytuł, który posiada zaledwie jeden instrument, kontroler wyceniony został w Polsce na ponad 300 złotych. Kapele rockowe tylko dla najbogatszych?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. To ja rozumiem, gracze sugerują wydawcy co chcieli by usłyszeć. Spoko klimat przy tej gierce może być. . . bo nie dwie a kilka osób uczestniczy w zabawie w tym samym czasie. . . Hit barówek z klimatem. . .

  2. hmmm to nie jest ponad 300 tylko prawie 400 :)dodam, że chodzi mi tu o guitar hero 1 z tym czarno-białym wiosłem, które jeśli chodzi o track list jest dla mnie o niebo lepsze, a od „dwójki” różni się w chyba tylko tym. . . Kapele rockowe tylko dla najbogatszych?rozwiązanie jest proste – sklepać się z kumplem (albo z wieloma) 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here