Przerażające prawda? Ci, którzy nie boją się małych dziewczynek powinni jednak przyglądać się grze Feel (opartej na filmie z 1999 roku). To nowy wirtualny horror na Nintendo Wii, który został zapowiedziany w magazynie Famitsu. Nad tym projektem pracuje Takashi Shimizu, które znamy chociażby z filmu „The Grudge”. Feel zostanie wydane przez AQ Interactive. Wydawca ten ma już na swoim koncie takie tytuły jak Vampire Rain czy Bullet Witch.

Japońskie czasopismo zdradziło, że w Feel zwiedzamy nawiedzony dom, a wiilot przeobrazi się w trakcie zabawy w latarkę. Co ciekawe jej baterie będą jednocześnie naszym paskiem zdrowia. Jak to będzie działało w praktyce? Tego zapewne dowiemy się za parę miesięcy (latem tego roku) kiedy gra trafi do sklepów w Kraju Kwitnącej Wiśni. W tej chwili ukończono ją już w 60%. W jej ostateczną wersję będziemy mogli zagrać z kolegą lub koleżanką – Feel posiada tryb dla dwóch graczy. I to już wszystko co wiemy. Do naszego newsa dołożymy jednak kilka obrazków z tej produkcji, które to opublikowano na łamach Famitsu. Za kilka chwil zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. jakbym zagłosował, że się boję to wyrzekłbym się swoich siostrzenic. ;pswoją drogą ciekawi mnie ten tryb dla dwóch graczy. . . no i latarka jako pasek zdrowie! troszeczkę zadziwiające rozwiązanie. ale jeśli takashi shimizu ma w tej grze swój udział, to można się spodziewać dobrej produkcji. ciekawe czy europa będzie mogła się nią przerazić. . . ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here