Redakcja serwisu Computer and Video Games przeprowadziła wywiad z jednym z założycieli studia Rebellion. Jason Kingsley powiedział CVG, że w chwili obecnej jego firma zajmuje się już mikrododatkami do trzeciej części AvP. Jednocześnie jest ona zainteresowana stworzeniem kolejnej odsłony gry.

Niestety o DLC i następnym AvP nie możemy napisać zbyt wiele. Mikrododatki póki co znajdują się jedynie w głowach ludzi z Rebellion. Co jakiś czas najlepsze z nich przedstawiane są firmie SEGA (wydawcy gry), która ostatecznie zadecyduje ile z nich trafi na rynek. Kingsley przyznaje jednak, że jego ludzie chcieliby wydać ich jak najwięcej.Odnośnie następnej części Aliens vs Predator boss Rebellion powiedział jedynie, że studio chciałoby w niej odpowiedzieć na wiele pytań, które w ich nowym dziele pozostały bez odpowiedzi.

Ostateczne decyzje w obu sprawach podejmie oczywiście SEGA. Nie martwimy się jednak o grę. Póki co jej kampania single player wygląda bardzo przyzwoicie. Więcej na jej temat przeczytacie już jutro. Póki co zachęcamy was do zapoznania się z najnowszymi fotkami z Aliens vs Predator. Za chwilę zobaczycie je obok tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here