Warto to zrobić ponieważ nowa produkcja studia odpowiedzialnego za Clive Barker's Jericho (Mercury Steam) zapowiada się całkiem ciekawie. Jest nią Lord of Shadows, gra action-adventure, którą najprawdopodobniej zobaczymy w sklepach dopiero w 2010 roku. W tytule tym przenosimy się do średniowiecznej Europy, gdzie wcielamy się w postać niejakiego Gabriela. Lord of Shadows przez ludzi z Mercury Steam opisany został słowami „mroczna bajka” (w oryginale „dark fairy tale”). Wiemy, że produkcja ta będzie kładła nacisk na walkę i rozwiązywanie zagadek. Nasz protagonista skorzysta z (znów mrocznych) artefaktów zwiększających jego umiejętności oraz cuda nazwanego Combat Cross. Jest to specjalna broń, rodzaj łańcucha, którym można okładać przeciwników albo łapać ich, a następnie tym samym narzędziem zadawać im obrażenia kłute albo obuchowe.

Niestety pomimo tego, że wydawca gry – Konami – i Mercury Steam chwalą się niesamowitą oprawą graficzną w tej chwili w sieci nie ma jeszcze żadnych materiałów z tej produkcji. Musicie więc zadowolić się spisanymi powyżej informacjami ponieważ to już jest absolutnie wszystko co wiemy na temat Lord of Shadows. Będziemy się jej jednak przyglądać i kiedy dowiemy się czegoś nowego na Valhalli zobaczycie tekst poświęcony temu tytułowi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jericho było słabe ale jeśli odetną się od swojego poprzedniego proejtku i zrobią całkiem inna grę z nowymi mechanizmami nią rządzacymi to może wyjść porządny tytuł. Bo CBŁ Jericho nim na pewno nie był.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here