To kolejny hiper-super-mega-tajny projekt, o którym donosimy w tym tygodniu, a przecież kalendarz pokazuje, że jest dopiero wtorek. Aż strach pomyśleć o jakich sekretach mogą nas poinformować twórcy gier w dniu jutrzejszym. Wczoraj Midway chwaliło się projektem ładniejszym niż Gears of War 2. Dziś twórcy Excite Truck znanego z Nintendo Wii oznajmili, że kończą prace nad swoją nową tajną produkcją. Niestety nikt nie wie czym ona jest.

W chwili obecnej dwudziestu pracowników Monster Games pracuje nad ściśle tajną grą wideo dla Nintendo. Pracowali nad nim przez dwa lata i już prawie skończyli.” – taki wpis pojawił się na łamach serwisu wii.kombo.

My trochę mamy dość tej całej tajności/poufności i projektem nie będziemy sobie póki co zawracali głowy. Kiedy studio Monster Games powie już o jaką grę chodzi, to na Valhalli zobaczycie kolejnego nowego newsa. Póki co odsyłamy was do recenzji pierwszej części gry. Znajdziecie ją tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ponoc ktos z Nintendo wypuscil nieco pary z geby i poszla fama ze niby Monster Games jakis czas temu dostal od samego wielkiego N zlecenie na zrobienie nowego F-Zero. Oczywiscie ja sie pod tym nie podpisuje, bo wiadomo jak to jest z plotkami, tym bardziej ze samo Monster Games zaprzecza i ponoc nie jest to ani Excite Truck, ani nowy F-Zero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here