Przedstawiamy wam najnowsze prezentacje takich perełek jak Assassin's Creed oraz Splinter Cell: Conviction. Obie gry prezentują się kapitalnie i chyba nareszcie możemy powiedzieć, że czuć od nich moc nowej generacji. Odsyłamy was do linków poniżej – oglądajcie i komentujcie:

Splinter Cell: Conviction
Assassin's Creed

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Trailery jak to trailery – są świetne. Nowego Splinter Cella kupię ze względu na sympatię do serii, misje dzienne w Double Agent były bardzo dobre, więc powinno być dobrze. Za to Assassin Creed kusi klimatem, od czasu Thiefa skradanki to zawsze czasy współczesne. Ma parę fajnych patentów, więc też trafia na wishlist 🙂 (tylko skąd kasę brać?).

 2. Hmm, szczerze mówiąc. . . Assassinem jestem zawiedziony – dużo lepsze wrażenie wywarł na mnie Sprinter Cell.

 3. robią wrażenie !!! asassin jest podobny do poprzednich i pewnie dlatego troszke nudzi. Splinter ma klimat niezły i wygląda bardzo biecująco.

 4. Trailer Assasin Creeda extra. Muzyka nietypowo dobrana ale efekt bardzo dobry. W dodatku dobrze skomponowane ujęcia. Zdecydowanie trzeba pomysłeć o upgradzie komapa zanim ta gra wyjdzie.

 5. Assassin creed kupię, dlatego że przeszedłem całą serię prince of persia. A ta gra jest bardzo podobna do serii psince of persia. I nie chodzi tu o rewelacyjną oprawę, ale o styl walki i akrobacji. Splinter Cell jest serią ogólnie udaną Double agent nie odniósł jakiegoś wielkiego sukcesu, ale był niezły. Oba trailery wyglądają bardzo apetycznie, ale jak wspomniałem będę czekał tylko na Assassin Creed. Muzyka w trailerze była kiepawa mam nadzieję, że Ubisoft zrobi porządny podkład muzyczny jak w Prince of Persia. Splinter Cell Conviction swoją drogą. Długi trailer prezentujący gameplay z samej gry Assassin Creed. http://www.youtube. com/watch?v=xCh3Lo18chQJak ktoś by był zainteresowany.

 6. O kurcze trailer z Ass Creed naprawdę niezły – ktoś wie jaka nuta w nim przygrywa ??Bardzo przyjemnie zrealizowane walki w nim pokazują. Zawiodłem się za to na SC: Conviction. Jakoś spodziewałem się zupełnie czegoś innego.

 7. Splinter Cell: Conviction to nie mój klimat możecie mówić ze jakiś „inny” jestem ale po prostu gry tego typu mi sie nie podobaja ale Assassin’s Creed wręcz muszę mieć 🙂

  • Splinter Cell: Conviction to nie mój klimat możecie mówić ze jakiś „inny” jestem ale po prostu gry tego typu mi sie nie podobaja ale Assassin’s Creed wręcz muszę mieć 🙂

   Ciekawe to co mowisz, bo obydwie gry to typowe skradanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here