Kilka dni temu opublikowaliśmy oficjalną informację prasową Ubisoftu na temat odkupienia studia Massive Entertainemnt od Activision Blizzard. Dziś boss francuskiej firmy zdradził czym dokładnie będą zajmowali się twórcy chociażby bardzo dobrego World in Conflict.

Kupiliśmy to (studio Massive przyp. red.) od nich (Activision Blizzard przyp. red.) ponieważ oni mają Blizzard, więc tak naprawdę nie potrzebowali tego studia tak bardzo jak my, a ci goście są naprawdę bardzo mocni jeśli chodzi o RTSy, więc pomogą nam zbliżyć się do przestrzeni zajmowanej przez gry MMO. Na początku naszym celem będzie stworzenie lekkich gier MMO, które są szalenie popularne w Chinach, ale pojawią się też w Ameryce Północnej i Europie gdzie generują niezły dochód. Naszym celem jest więc wystartowanie z lekkimi MMO, a potem, w przyszłości dołączą do nich gry RPG i RTSy.” – mówił Yves Guillemot.

Nie usłyszeliśmy więc praktycznie niczego nowego. Zaraz po ogłoszeniu przejęcia studia Massive nasze myśli powędrowały właśnie ku strategiom czasu rzeczywistego i grom sieciowym. Czyżby więc Tom Clancy's MMO, o którym plotkowaliśmy miał zostać zapowiedziany już za kilka miesięcy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here