O tym, że Ubisoft nie jest królem gier sportowych wiedzą między innymi ci, którzy tak jak my wydali pieniądze na Shaun White Snowboarding. Sytuacja ta ma się jednak zmienić już pod koniec tego roku. Właśnie wtedy francuska korporacja wydać ma swoją nową piłkę nożną, która według niepotwierdzonych informacji, ma być o wiele lepsza od serii Pro Evolution Soccer i FIFA.

Tak przynajmniej twierdzi redakcja serwisu Jeux Vide, która dodaje, że tworzą swoje nowe dzieło, Ubisoft współpracuje z klubami piłkarskimi ze Zjednoczonego Królestwa (między innymi Liverpool) oraz piłkarzami takimi jak Steven Gerrard. Tylko tyle wiadomo na chwilę obecną. Sama plotka wydaje nam się jednak interesująca. Liczymy na to, że plany Ubisoftu uwzględniają wydanie pecetowej wersji tej gry. Na komputerach osobistych FIFA wygląda strasznie, a PES… no cóż, ta produkcja nie przypomina króla „piłek kopanych”, którym była jeszcze kilka lat temu. W tym całym zamieszaniu francuski wydawca z łatwością może wydrzeć koronę z rąk dwóch tytułów, które nieustannie się o nią biją.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ubi niech najpierw wyda gry, które leżą w produkcji już od kilku lat i zaliczają wieczne obsuwy, a potem może zacząć marzyć o bawieniu się w football.

  2. jak będzie z ubi tak jak w tym news to mogą mnie . . . . w trąbke a i tak nie zakupię. http://www.in4.pl/komentarze. htm?news_id=20290″Ubisoft planuje wprowadzić nowe zabezpieczenie DRM do wszystkich swoich tytułów, które będą wydawać. Zadebiutuje ono wraz z Settlers 7. Nie będzie już wymagane posiadanie płyty, zniknął też limity aktywacji. W zamian za to pojawi się konieczność bycia stale podłączonym do Internetu. „

  3. Nawet jeśli Ubi wyda grę „na swoim obecnym poziomie” (tj. parę lat temu miałem olbrzymi szacunek do Francuzów, teraz to zgasło), to może dadzą bodziec konkurencji do zmian, których ostatnio nie było za wiele. A zabezpieczenia się obejdzie tak czy wspak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here