Podpisano już wstępne umowy związane z wykupieniem niemieckiego studia SunFlowers przez Ubisoft. Jeden z największych światowych wydawców gier przy okazji skusił się na 30% udziałów w studiu Related Designs. Developer ten zajmował się pracami nad ostatnią odsłoną serii „Anno” – Anno 1701. Jednocześnie Ubisoft poinformował, iż wspomniane studio już pracuje nad kolejną częścią tej serii. Do publicznej wiadomości nie podano żadnych informacji związanych z kosztami, jakie poniósł wydawca przy dokonywaniu zakupu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czemu, ale jakos nigdy Anno na mnie wrazenia nie robilo. Zawsze uwazalem, ze ni to Settlers, ni to Age of Empires. . . Ale to moje zdanie :>.

  2. IMO Settlers’ów V łatwo pobić ;] Dla mnie to w ogóle nie miało nic wspólnego z Settlers. Natomiast co do Anno miałem kiedys okazje pograć w demko jakiejś starszej wersji, ale nie przykuło wtedy mojej uwagi.

  3. Według mnie serie Settlers i Anno są grami typu „pokochać na wieki lub zniechęcić sie na wieki”. Settlersy są świetne (szczególnie trójka), a Anno szczerze napisawszy nie wciągnął mnie zbyt mocno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here