Zwariowany Rayman powróci na ekrany naszych telewizorów, ale niestety platformy docelowe dla tej produkcji ograniczono jedynie do dwóch konsol. Są nimi oczywiście jednostki Nintendo – Wii i DS. Posiadacze tego sprzętu już w okolicach świąt Bożego Narodzenia zobaczą co przyszykował dla nich Ubisoft.

Nowy Rayman skorzysta z możliwości Balance Board dołączanego do zestawu z Wii Fit. W tytule tym pojawi się 65 mini-gier. Mają one być równie zakręcone, co te, które znamy z poprzednich dwóch odsłon serii. Do zabawy zaprosić możemy aż siedmiu znajomych w systemie turowym i do trzech, którzy jednocześnie poszaleją na jednej konsoli. Same króliczki będzie można upiększać, modyfikować ich wygląd. Zdjęcia zwierzaków roześlemy do znajomych po podłączeniu konsoli do Internetu. W tej chwili to już wszystko co wiemy na temat Raving Rabbids 3. Do tej produkcji wrócimy za jakiś czas. Teraz skoncentrujemy się na innych tytułach, o których mówił Ubisoft. Wyglądajcie naszych newsów.

Aktualizacja: poniżej możecie obejrzeć trailer szalonych królików!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Dalszy ciąg króliczków z piekła rodem. Szkoda tylko, że posiadaczom innych konsol niż Nintendo nie dane jest się pośmia z parodii. Pociecha taka, że obie części były średnie.

  2. Ubisoft, muszę przyznać, coraz bardziej mnie denerwuje. . . Zamiast wydać kolejną część „prawdziwego Rayman’a”, wydaje już trzecią część gry, złożonej z mini gierek. . . A przecież taki Rayman 4, mógłby być prawdziwym hitem i na pewno więcej, by na nim zarobili. . . Mam nadzieję, że panowie z Ubi się poprawią.

  3. Pewnie Rayman kiedyś powróci. Pewnie też zabawa przy takiej gierce jak ta też jest dobra – szczegolnie jak sie spotka towarzystwo z broko ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here