Uwielbiamy to. Jedna z wielkich firm, tym razem jest nią Ubisoft, zapowiedziała dziś, że wkrótce usłyszmy zapowiedź czegoś wielkiego. Jakby nie mogli po prostu poczekać i pokazać nam niespodziankę. No, cóż nie zmienimy tego, co się już stało, więc dodamy, że ogłoszenie pojawiło się na Twitterze. Jego autorem jest community developer francuskiej firmy – Aymeric Evennou. Twierdzi on, że rozpoczął współpracę z Kimi Matsuzaki nad „nowym, ekscytującym projektem”. Chwilę później dodaje jeszcze, że wielką zapowiedź usłyszymy w przyszłym tygodniu.

Powiedzielibyśmy, że nie możemy się jej doczekać, ale jest piątek i już myślimy o grach, które będziemy przechodzili w weekend. W związku z tym po prostu zaczekamy na tę informację. Jak myślicie, co nią będzie? Jeszcze lepsze zabezpieczenia chroniące „nas” przed złodziejami? Avatar 2?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. @shadow_xiii Ostatnio się zastanawiałem. Gry coraz częściej wymagają dostępu do neta, ciekawi mnie, czy w przyszłości aby pograć w coś na konsoli też trzeba będzie być podłączonym do jakiegoś XBL albo PSN.

  2. Nowy, ekscytujący projekt to narzędzie pozwalające wycinać kawałki gry i sprzedawać je jako „dodatkowe” DLC (patrz Assassin’s Creed II)

  3. Na pewno coś, co pozwoli wyciskać z graczy dużo więcej pieniędzy, a podekscytowani są pewnie tylko akcjonariusze i menedżerowie sprzedaży 😛 Uwielbiam być pozytywnie nastawiony do świata 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here