Half-Life Episode 2 wedle zapowiedzi Valve ma wnieść powiew świeżości do przygód Gordona Freemana. Jakie nowości znajdziemy w tym tytule? Czy warto czekać na ten, w sumie krótki dodatek? Staramy się odpowiedzieć na ten pytania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Niby uniwers hl2 rzeczywiscie bardzo wciaga – ale slusznie ktos napisal kiedys ze Valve skupia sie na tasiemcach, caly czas odgrzewa ten sam kotlet nie produkujac nic nowego. Wielu tych samych wrogow, ta sama grafika i engine, ten sam bohater. Pora juz na nowego half-life’a albo nowa gre panowie z Valve. . .

  2. No tak ale są też firmy skupiające sie tylko na nowościach porzucają one często fajnie zapowiadający się sequele (chyba tak sie to pisze 🙂 ) A z mojej strony dodam tylko tyle że jestem coraz bardziej pod jarany zapowiedziami!!!! i czekam na tego ukochanego tasiemca!!! Nigdy nie zapomnę jedynki –>małe wymagania+niezła grafa+niespotykany klimat. Potem dodatek z ochrona i komandosami. . . . . . to były czasy. . . Ze względu na sprzęt PC nie mogłem doświadczyć uroków najnowszej części. ^^GORDON I AM ŁEJTING ;p ^^PS. dziwne. . .

  3. NO szkoda tylko że jak zwykle bez wydania na kompa 5000 pln się nie obejdzie, ale mam nadzieję że do czasu wydania HL2:E2 ceny pójdą w dół i będziemy mogli sie cieszyć tym wspaniałym tasiemcem ;). Wolę takie tasiemce niż jakąś lipę co 2 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here