Jest nią oczywiście tytułowy Nikopol: Secrets of the Immortals. Archiwum z próbką możliwości tej pozycji waży jedyne 353 MB więc nie powinniście mieć problemów z pobraniem go. O grze pisaliśmy już jakiś czas temu. Oparto ją na popularnej komiksowej Trylogii Nikopola. Przygodówka przenosi nas do stolicy Francji, gdzie w 2023 roku wcielamy się w tytułowego Nikopola. W trakcie zabawy poznamy mroczne oblicze futurystycznego miasta, spotkamy się z egipskimi bogami i rozwiążemy sporo zagadek. Jeśli zaciekawił was ten krótki opis gry, to już teraz sprawdźcie jej demo. Link do odpowiednich plików umieściliśmy pod treścią newsa.

Wersja demonstracyjna – Nikopol: Secrets of the Immortals

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Trylogia Nikopola jest świetna, podobnie jak jej bezkonkurencyjna, dość wprawdzie luźna ekranizacja „Immortal”. Niestety gdy widzę przygodówki z pierwszej osoby, bez postaci bohatera, to krew mnie zalewa i to obficie. Nie wiem czy dam radę się przemóc. Chyba raczej nie.

  2. Pograłem w demo i mimo, że bohatera nie widać, to słychać jego dobrze dobrany i „klimatyczny głos”. Już samo to, że pojawi się przygodówka z mężczyzną w roli głównej jest (dla mnie) atrakcją, mam już trochę dość tych wszystkich niemożebnie inteligentnie wyglądających, sarkastycznych lasek o złotym sercu i ciemnych brwiach. Ciekawe na ile twórcy gry zabrną w brudny, zakręcony i (trudne słowo!) oniryczny świat Nikopola – im bardziej, tym fajniej, jak dla mnie. Na pierwszy „rzut myszki” gra wygląda b. dobrze (grafika i mechanizm), jeżeli ktoś nie stracił jeszcze całkowicie cierpliwości do point&click to może teraz? Poczekam, zobaczę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here