Bardzo smakowity klip ze swojego najnowszego dzieła opublikowało studio Infinity Ward. Zobaczymy w nim dwie minuty sieciowego szaleństwa z Modern Warfare 2. Jeśli więc uzależniłeś się od multiplayera z pierwszej części tej produkcji, to koniecznie musisz rzucić okiem na ten materiał filmowy. Ostrzegamy jednak, że facet, którego pokazano w pliku wideo jest krótko mówiąc wymiataczem. Kiedy jego koledzy padają, on idzie przez pokazową planszę jak burza. Gdybyśmy spotkali go w trakcie zabawy, to prawie na pewno dostalibyśmy niezłe lanie. Chyba się starzejemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Coś czuję że jak dostanę tą grę w swoje ręce, to wystarczy mi aż do następnej części, tak jak pierwsza część. Mój MUST HAVE roku 2009!!!!

  2. No niezły szatan z gościa jest, idzie jak burza 😉 Ciekawe, czy to reżyserowane? 😉 Mimo wszystko, dużo bardziej niż sam filmik zaciekawił mnie fragment w 1:21 – czyżby Inifnity Ward dawało sugestię, że po MW2 będzie jeszcze jedna część (chyba, że od razu zapowiadali trylogię i po prostu coś mnie ominęło)?

  3. To nie jest jakieś specjalne pwnage, po prostu tamci inni to warzywka :] Podoba mi się wyciąganie MP5 – w końcu zamiast ciągnięcia jest, jak w normalnym świecie, walenie w zamek 😀

  4. Musiało być wyreżyserowane bo inaczej pokazali by nam jak koleś zabija jednego potem ginie i tak w kółko. Dzięki czemu nie zdobył by flagi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here