Polska reprezentacja w StarCrafta zalicza się do ścisłej światowej czołówki. W związku, z tym wyniki większości meczów są dla nas oczywiste. W ostatnim spotkaniu zakontraktowanym przez kapitana reprezentacji Piotrka Cyrka, na pięć gier solo i jedną 2v2 zmierzyliśmy się z teamem USA.

Mecz zakończył się niespodzianką gdyż nasi rodacy wygrali tylko 4:2 z tym, że ostatnia gra 2v2 została odnotowana na korzyść rywali ze względu na problemy techniczne naszych graczy.

Mecz z USA-B do najprzyjemniejszych nie należał. Opóźnienia ze strony rywali były astronomiczne i nikt przy zdrowych zmysłach nie usiedziałby całego meczu na kanale, patrząc czy przeciwnik łaskawie pojawi się w umówionym miejscu. Dlatego co jakiś czas zmienialiśmy z Ferventem i MX310 w prowadzeniu spotkania. Szczerze współczuję moim graczom” powiedział kapitan reprezentacji polski Piotr Cyrek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. POLSKAAAAAA !!!Czy doczekamy się w końcu jakiegoś kanału z meczli tego typu live ?? Valhalla do dzieła jest duży kawałek tortu do wzięcia 🙂

  2. dokladnie, relacje z esportowych rozgrywek to neizly patent ktory wartoby wykozystac. skecja CS, SC, W3, tam gdzie jestesmy najlepsi 🙂

  3. takie zawpdy to jest cos. . . cos super. . . niektorzy uwarzaja gry komputerowe za bezmyslne naciskanie guzików. . . ja mogą??? nie wiem. . . nie maja pojecia o czym mówia bo nie próbowali. . . min. moja mama. . . i wiele wiele innych mam tez tak powie i bedzie sie czepiać. . . a mam juz 17 lat. . . . kiedy to sie skończy??? nie wie niech sie nie odzywa. . . a ja nie siedze tylko przed kompem. . . wrecz przeciwnie. . . zdarza sie małe co nie co. . . kilka dni poza domem na jakiejś libacji. . . nie koniecznie leze zapity w rowie. . . POLSKA!!! no i oczywiście AC MILAN!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here