Według wydawcy gry, firmy Codemasters, Hospital Tycoon powinien znaleźć się w sklepach już za tydzień (plus jeden dzień – ósmego czerwca). Utrzymany w humorystycznym klimacie „tycoon” pozwoli wam się wcielić, jak nietrudno się domyślić. w dyrektora szpitala właśnie. Naszym zadaniem będzie między innymi zakup sprzętu potrzebnego do leczenia i zatrudnianie załogi pracującej w kierowanym przez nas obiekcie.

Bardzo istotna będzie maszyna nazwana Research Machine. Ta skomplikowana maszyneria będzie odpowiadała za wynajdywanie leków na nieznane dotąd choroby. Im więcej lekarstw wymyślimy, tym więcej osób pojawi się w naszym szpitalu, potencjalnie zwiększając jego przychód. Innym zabawnym urządzeniem będzie Neural Upgrade System pozwalając „wbić” do głowy zatrudnionych przez nas postaci nową wiedzę, dzięki której będą jeszcze bardziej efektywnymi pracownikami. To jedynie niewielka liczba ciekawostek znajdujących się w pełnej wersji gry. Miejmy nadzieję, że produkt ten będzie stał na wysokim poziomie i pozwoli nam wrócić myślami do złotych lat wszelakich tycoonów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Moze juz ktos wczesniej o tym napisal, ale mnie ten Tycoon wydaje sie najzwyklejszym zerznieciem od Theme Hospital, w ktorego jeszcze calkiem niedawno gralem. Tak grafika, „smiesznostki” a nawet system gry wydaje mi sie zwyklym przeniesieniem niegdysiejszej produkcji Bullfroga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here