Z ostatnimi trzema konkursowymi grafikami nie mieliście żadnych problemów. Bardzo szybko w komentarzach pojawiała się poprawna odpowiedź, co dowodziło, że po słabszym weekendzie postanowiliście na serio powalczyć o telewizor. Przed wami nowy obrazek-zagadka. Odsłaniamy pierwszy fragment grafiki, a wy już możecie zgadywać cóż to jest za gra. Pamiętajcie jednak, że możecie oddać tylko jeden głos, a o godzinie 20 odsłonimy kolejny fragment grafiki, a o 22 jeszcze jeden. Miłej zabawy Wikingowie. Pokażcie jak dobrze znacie się na elektronicznej rozrywce.

Przypominamy, że głosujecie pod naszym konkursowym newsem, dopisując do niego komentarz. Kolejne odsłony zabawy będą się pojawiały w formie aktualizacji konkursowego newsa na dany dzień. Chwilę po północy opublikujemy poprawną odpowiedź, odsłonimy całą grafikę, a do tekstu wstawimy listę osób, które zdobyły punkty.

Aktualizacja: Odsłaniamy kolejny fragment dzisiejszego obrazka. Póki co głosujecie bardzo ostrożnie – czyżbyście czekali na podpowiedź? Zobaczmy więc jakimi propozycjami zaskoczycie nas do godziny dziesiątej. Jak zawsze w przypadku podawania tytułu gry, która jest częścią serii prosimy o zaznaczenie, o którą część chodzi.

Aktualizacja #2: Po raz szósty o godzinie dziesiątej odsłaniamy nowy fragment naszej konkursowej grafiki. To już ostatnia podpowiedź dzisiejszego dnia. Do północy możecie umieszczać swoje komentarze pod naszą zagadką. Za dwie godziny rozwiążemy dzisiejszą edycję konkursu. Wtedy też zobaczymy kto wszedł do finału.

Aktualizacja #3: Ostatnia zagadka przed finałem nie była już dla was taka prosta. Gdyby nie pewien szczegół, który odsłoniliśmy, to prawdopodobnie byłoby ciężko o poprawną odpowiedź do godziny 22. Na całe szczęście kilkanaście osób wiedziało, że chodzi o The Movies. Właśnie one dostaną od nas punkty. Listę uczestników konkursu, którzy dzisiaj je zdobyli znajdziecie pod treścią newsa. Podliczone punkty za sześć odsłon zabawy umieściliśmy w głównym wątku konkursowym.

Oto punktacja za dzień szósty konkursu:

freak 5 pkt.
kregan 2 pkt.
japko 2 pkt.
rinqem 2 pkt..
wujo444 2 pkt.
barto 2 pkt..
ringod 2 pkt.
oliwin 2 pkt.
tomekt1 2 pkt.
krisk 2 pkt.
graczpl 2 pkt.
koopa 2 pkt.
jabcook 2 pkt.
kmil45 2 pkt.
himashu 2 pkt.
slavko 2 pkt.
mr_hyde 2 pkt.
qui_din 2 pkt.
gienek555 2 pkt.
paulettino 2 pkt.
dziki_dziku 2 pkt.
szkatula 2 pkt.
nirwana_spirit 2 pkt.
splinter633 2 pkt.
posiek 2 pkt.
nofink 2 pkt.
flashman 2 pkt.
dfox 2 pkt.
incubus 2 pkt.
gulczkwas1 1 pkt.
trebor 1 pkt.
stranosky 1 pkt.
gidek666 1 pkt.
silent 1 pkt.
tomxg 1 pkt.
wysocki 1 pkt.
dazz007 1 pkt.
spychu 1 pkt.
filutek 132 1 pkt.
lukcinek 1 pkt.
pablo 1 pkt.
ryshard 1 pkt.
kondzior 1 pkt.
rat 1 pkt.
maciejmatczak 1 pkt.
dboss 1 pkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

78 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd w punktacji proszę go zgłaszać do mnie. Wszystko sprawdzamy, ale najlepiej będzie jeśli każdy też będzie zliczał punkty. W razie niejasności wszystko mamy „na papierze” i można sprawę wyjaśnić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here