Mamy nadzieję, że w weekend zregenerowaliście swoje siły i przypatrzyliście się wielu różnym tytułom. Dziś drugi dzień naszej zabawy, a więc mamy dla was kolejną zagadkę. Patrząc na fotkę umieszczoną pod treścią możecie dojść do wniosku, że nie sposób zgadnąć z jakiej pochodzi gry. Podejrzewamy jednak, że większość z was zna jej tytuł. Myślcie i zgadujcie – do godziny dwudziestej macie szansę zdobyć sporo punktów. Dokładnie o ósmej pokażemy wam kolejny fragment konkursowej grafiki oraz dzisiejszego Jokera.

Jak zwykle głos możecie oddawać pod treścią naszego konkursowego newsa. Kolejne odsłony zabawy będą się pojawiały w formie aktualizacji wiadomości na dany dzień. Przypominamy również, że edytowanie swojego wpisu dyskwalifikuje dane zgłoszenie.

Aktualizacja: Póki co prawie wszyscy Wikingowie stawiają na jeden konkretny tytuł. Dopiero o północy dowiemy się czy właśnie tę grę pokazujemy wam dzisiaj. Póki co odsłaniamy kolejny fragment konkursowej grafiki. W naszej galerii pojawia się też Joker. Przy okazji przypominamy, że przy podawaniu tytułu dodatkowej gry wasz komentarz musi się zaczynać słowem „Joker”.

Aktualizacja 2: Odsłaniamy następne fragmenty naszego obrazka, a wy przez kolejne dwie godziny możecie jeszcze zgadywać jaką dziś pokazujemy grę. Dokładnie o północy dowiecie się czy ktoś zdobył punkty w dzisiejszej odsłonie naszego konkursu.

Aktualizacja 3: Wybiła północ i tym samym zakończył się drugi dzień naszej zabawy. Z pozornie prostą zagadką poradziło sobie dzisiaj zaledwie dwóch Wikingów. Tak samo było w przypadku Jokera, którego rozszyfrowało dwóch naszych czytelników (choć tylko pierwszy dostaje od nas punkty). A jakie gry pokazywaliśmy wam dzisiaj? Chodzi naturalnie o The Thing i Jokera, którym było Streets of SimCity. Już jutro kolejna część naszej zabawy. Wypatrujcie konkursowego newsa już o godzinie osiemnastej.

Obecną punktację znajdziecie w głównym wątku konkursowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

42 KOMENTARZE

  1. Ehhhh, nie mam pojecia, co to moze byc. Strzelam w The Suffering. Przy okazji, poniewaz dalej nic nie wiem, chce po raz kolejny poruszyc kwestie naszych punktow z tzw. „dogrywki”.

  2. łeeee. . . . do dupy jestem. Napisałem Silent Hill, a to The Thing było. Przecież grałem w to. . . . z 6-7 lat temu. Jak mogłem pomylić ten zapadający w pamięć kadr, który był nawet tematem konkursu ;). Ech. . . gratuluję tym z lepszą pamięcią. :)Zaraz dosięgnie mnie ręka sprawiedliwości. Ręka Katmaya. . . 😛 I nie będę mógł więcej odpowiadać.

  3. no to jednak jokera nie widziałem 😛 ale jakś gra mi sie kojarzy z tą ramką. . . no nic, szkoda. Gratulacje dla zwycięsców tego dnia. muszę przyznać, ze ukrycie komentarzy znacznie utrudniło konkurs ;] szkoda że o 18 mam wykłady z prawka, i nie będę mógł brać udziału w pierwszej rundzie w tym tygodniu. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here