Jak podaje serwis ARN News, dyrektor Microsoftu, Steve Ballmer, przyznał, że na kolejny system operacyjny Microsoftu nie będziemy musieli czekać tak długo, jak to miało miejsce w przypadku Windows Vista. Jednocześnie Ballmer poinformował, że Vista sprzedaje się słabiej, niż przypuszczał Microsoft, lecz dzięki lepszym zabezpieczeniom anty-pirackim, Microsoft zwiększy swoje zyski ze sprzedaży Visty: „Zmniejszenie piractwa może być źródłem dochodu ze sprzedaży produktów Windows i myślę, że w tym roku jeszcze usprawnimy ochronę przed piractwem”, powiedział Ballmer.

Jak podaje dyrektor Microsoftu, amerykańska korporacja wiąże spore nadzieje z nowo powstałymi rynkami zbytu w takich krajach jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny. Tam, zdaniem Ballmera, piractwo jest szczególnym problemem i jego zmniejszenie będzie sukcesem i źródłem zysków dla Microsoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Oczywiście wszystko na piratów trzeba zwalić. Nawet nieudany system operacyjny, który poza drastycznym zwiększeniem objętości i wymagań sprzętowych, niczego nie wnosi.

  2. system jest udany tylko ze zbyt mało przelomowy w porownaniu do xp i kompatybilnosc wstecz ni ejest pelna. . . ja czekam az sie ustatkuje w koncu i tak bedzie trzeba sie przesiasc

  3. Ciekawe jakiej sprzedaży spodziewał się MS, przecież to było oczywiste. . . Pomimo tego, że Windows Vista jest bardzo udanym systemem to dla masowego użytkownika komputerów jest całkowicie zbędny i jedyną szansą dla MS jest znalezienie solidnych argumentów, które pomogłyby w przekonaniu, że Vista jest tym o czym wszyscy marzą;)

  4. @coppertop Nic nie musisz mówić, poprostu nie grasz w nowe gry więc XP do niczego nie potrzebny a już na pewno nie zainstalujesz Visty jak wyjdzie Crysis i UnrealTournamentIII bo DirectX 10 jest na linuksie popularny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here