Serwis Technabob opublikował newsa na temat gadżetu o ślicznej nazwie CYBER Familator Lite. Nie jest to ani nowy robot kuchenny ani prototypowe urządznie, które przejmuje kontrolę nad całymi rodzinami i uzależnia je od elektronicznej rozrywki. Familator wpina się do konsoli DS Lite dzięki czemu zyskuje ona możliwość uruchamiania gier z NESa. W zasadzie to nie z NESa a z Famicomu – japońskiej wersji konsoli. Nie mieliśmy okazji się nią bawić, ale prawdopodobnie będziecie potrzebowali jeszcze specjalnej „przejściówki” by uruchomić na Familatorze europejskie i amerykańskie wersje gier. Dużo roboty i wydatków? Tak, ale jednocześnie bardzo dużo zabawy jeśli wszystko uda się zrobić jak należy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Hehe to ja powiem lepie. Mam Motorole A1200 i mam emulator GameBoyAdvance i mogę też sobie odpalić każdą z GBA grę na swojej komórce:P A niedługo może i gry z DS’a 😀 Aczkolwiek dotykowy ekran jest, procesor mocniejszy niż ma DS:] Tylko trzeba znaleźć kogoś komu będzie się nudziło i stworzy taki emulator:] A na nesowskie gry chyba też był gdzieś emulator.

    • Hehe to ja powiem lepie. Mam Motorole A1200 i mam emulator GameBoyAdvance i mogę też sobie odpalić każdą z GBA grę na swojej komórce:P A niedługo może i gry z DS’a 😀 Aczkolwiek dotykowy ekran jest, procesor mocniejszy niż ma DS:] Tylko trzeba znaleźć kogoś komu będzie się nudziło i stworzy taki emulator:] A na nesowskie gry chyba też był gdzieś emulator.

      Uruchomić sobie możesz, ale pograć już nie za bardzo bo z wydajnością klapa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here