Kolejne duże firmy zdenerwowały się na politykę japońskiego Sony. Jak donosi serwis PS3Hype holenderskie sieci sklepów Game Mania, Bart Smit i MediaMarkt nie będą sprzedawały najnowszej konsoli Sony – PSP Go. Decyzję taką podjęto z powodu usunięcia napędu UMD z sprzętu Sony. Przedstawiciele wymienionych przed chwilą firm zaznaczyli, że zarabiają przede wszystkim na sprzedaży gier, a tych w formie fizycznej PSP Go nie otrzyma. Tytuły na tej konsoli będą pobierane bezpośrednio z usługi sieciowej Sony.

Ciekawe czy japońska korporacja spróbuje w jakikolwiek wpłynąć na holenderskie firmy, by te zmieniły zdanie. Jeszcze ciekawsze jest jednak to czy wielkie sieci w innych krajach podejmą taką samą decyzję co sklepy wymienione w newsie. Dajcie nam znać co myślicie na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jaja sobie robią! Sprzedawcy chcą wpływać na sprzedawany sprzęt i decydować co ma w nim być zawarte bo chcą więcej wydoić od klientów? Nie mam słów. . .

  2. Jaja sobie robi sony, które chce mieć monopol na sprzedaż gier na PSP Go za pomocą PSN i tym samym więcej wydoić od klientów. Słów brakuje. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here