Wszyscy wiemy już jakich zmian doczekamy się w wyglądzie i działaniu menu Xboxa 360 po premierze New Xbox Experience. Wyznaczono ją na dziewiętnastego listopada. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak w jakich grach wystąpią Awatary – wirtualne ludziki będące naszym alter ego w cyfrowym świecie Microsoftu.

Dopiero teraz, na łamach bloga Gamerscore, przedstawiciele giganta z Redmond zdradzili w jakich produkcjach zagramy właśnie Awatarami. Na dobry początek będą to cztery gry Live Arcade – Hardwood Hearts, Hardwood Spades, Uno i Bomberman Live. W dniu premiery NXE na usłudze Xbox Live zobaczymy jeszcze jedną nową produkcję, w której także pogramy Awatarami. Microsoft nie powiedział jednak ani słowa na jej temat.

Dowiedzieliśmy się tylko, że pierwszym „dużym” tytułem, do którego przeniesiemy swojego Awatara będzie Scene It? Box Office Smash. W Europie tytuł ten powinien trafić do sklepów w ostatnich dniach listopada. Wszystko fajnie, ale my byśmy chcieli zagrać ludzikami Microsoftu w Gears of War 2. A nie, tak naprawdę chcielibyśmy Xbox Live PL, ale o tym możemy tylko pomarzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here