Resident Evil 5, po tym, jak niezwykle udana czwarta odsłona serii pozwoliła nam oczyścić z żywych trupów małą, hiszpańską wioskę, rzuca nas (a w zasadzie to Chrisa Redfielda i jego towarzyszkę Shevę – członków oddziału BSAA, którymi przyjdzie nam pokierować) w samo serce Czarnego Lądu, gdzie również aż roi się od śmiertelnie groźnych zombie.

Pod treścią tego newsa powinniście już widzieć developer walkthrough, który panowie Takeuchi i Kawata zaprezentowali wczoraj na konferencji prasowej Microsoftu. Pokazano w nim tryb co-op i to, jak w praktyce prezentuje się współpraca pomiędzy dwójką graczy. Trzeba przyznać, iż wygląda to całkiem zachęcająco!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie jednak wielka lipa ten tryb co-op. . Co do samej gry to tez sie zawiodłem na tym trailerze. Kilka denerwujacych szczegółów to np. identyczne animacje jak w re4, chodzi o trzymanie broni, trzymanie noza, tnięcie nożem, obrywanie kulek przez przeciwkników, śmierc przeciwnika. 2 podręczne bronie, które zmienia sie jednym przyciskiem to dowód na to, ze RE5 bedzie czystą naparzanką a nie horrorem. . . Źle sie dzieje w państwie duńskim

  2. Ależ czekałem na ten tytuł. W końcu poszli po rozum do głowy i zrobili dynamicznego TPP-a. No i zombie – ich nigdy za wiele. Zacierałem macki. Kilka tygodni temu zobaczyłem pierwszy wstępny gameplay. . . emocje spadły prawie całkowicie. Wielu powie, że dramatyzuję. Trudno, nie lubię lenistwa twórców. O co konkretnie chodzi? Przyjrzyjcie się jak przeciwnicy padają. Każdy jeden dokładnie tak samo – najpierw na kolanko, potem całkiem na glebę. Jak roboty. Dzisiaj? W erze wysublimowanych silników i fizyki? Dla mnie porażka. Realizm i frajda z rozgrywki zostały zredukowane do minimum. Nic to, pomyślałem, pewnie to filmik z wczesnej wersji, pewnie to poprawią. Nic z tego. Świeży materiał pokazuje, że nic się w tej materii nie zmieniło. Znikających ciał nie chce mi się już nawet komentować. Wielu pewnie powie „ee, to detal”. Dla mnie takie „detale” to kubeł zimnej wody.

  3. Resident Evil – niesamowita gra i filmy. Ostatnio nadrabiam zaległości i kupiłem Resident Evil 4 z superstellera;) jestem w trakcie przechodzenia.

    • Resident Evil – niesamowita gra i filmy. Ostatnio nadrabiam zaległości i kupiłem Resident Evil 4 z superstellera;) jestem w trakcie przechodzenia.

      To rzycze powodzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here