INFORMACJA PRASOWA

Pomiędzy 27 czerwca i 30 sierpnia, Ubisoft uruchamia kampanię marketingową pod hasłem „Wakacyjna Jazda z Ubisoft”, proponując mnóstwo swoich gier taniej o 30 lub 50 procent.

W ubiegłym roku promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem graczy. Również w tym roku chcemy wyjść im naprzeciw. Na okres wakacji obniżyliśmy ceny wielu tytułów, także tych, które niedawno miały premierę. W ofercie pojawi się polska wersja gry Assassin's Creed na konsole PS3 i XBOX360 w cenie 169,90. Polska obsada tej hitowej produkcji składa się z gwiazd rangi Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego, czy Krzysztofa Kowalewskiego – mówi Rafal Adasiak, PR&Marketing Executive Ubisoft na Europę Wschodnią. Nasza oferta pozwoli uzupełnić kolekcje największym zapaleńcom korzystającym z różnych platform, a bardzo przystępne ceny umożliwią poznanie świata gier nowym użytkownikom, którzy w wakacje mają więcej czasu, by poświęcić go na przyjemności – dodaje Adasiak.

Tytuły objęte promocją zostaną oznaczone kolorowymi naklejkami z informacją o rabacie. W akcję włączą się wszyscy dystrybutorzy produktów Ubisoft w Polsce – CD Projekt, Cenega oraz LEM, a gry w promocyjnych cenach będą dostępne w większych sieciach handlowych na terenie całego kraju.

Poza polską wersją Assassin's Creed, Wakacyjna Jazda oferuje – obok innych rarytasów – popularne tytuły sygnowane przez Toma Clancy'ego, gry z serii Prince of Persia, a także te oparte na znanych produkcjach telewizyjnych i filmowych, jak CSI, LOST, czy Beowulf.

Reklamy kampanii pojawią się w specjalistycznych miesięcznikach poświęconych grom i komputerom (CD Action, Click!), w portalu Onet.pl oraz na antenie RMF Maxxx.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Z tej informacji możemy się doczytać, że ta szałowa polska wersja kinowa Asasyna będzie dostępna na PC, X, ale i też PS3! Super, bo myślałem, że PS3 już to ominie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here