Wydaje się, że w nieskończoność. Już nie pamiętam od ilu lat słyszę o sieciowym Warhammerze. Nie jestem też w stanie na poczekaniu przytoczyć ile już razy przekładano datę premiery. Niestety dziś rano na konferencji w Paryżu przedstawiciel EA Mythic Jeff Hickman (twórca między innymi dodatków do Dark Age of Camelot) oświadczył, że Warhammer Online: Age of Reckoning znowu zaliczy drobny poślizg. Kiedy zatem przemierzymy niebezpieczne szlaki Imperium pełne zwierzoludzi i mutantów Chaosu? Wedle słów Hickmana wspaniałe miasto Altdorf i okolice odwiedzimy w drugim kwartale tego roku. Opóźnienie twórcy tłumaczą chęcią dopracowania gry w najdrobniejszych szczegółach.

Jeśli EA Mythic dotrzyma słowa to 2008 rok jawi się bardzo interesująco dla fanów gier z gatunku MMORPG. Już w maju na rynku pojawi się Age of Conan. Na horyzoncie majaczy Warhammer. Będzie się działo!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ucieczka przed premierą Age of Conan? heheheMi to nie przeszkadza – na rynku jest dość bardzo dobrych gier mmorpg’, niech dopracują Warhammera. Porządnie dopracują. Bo z tego co słyszałem (a raczej czytałem) od beta-testerów tego produktu, gra nie wygląda zbyt dobrze. Jest niedopracowana i pełno w niej bugów. Sukces odniesie na pewno – tak jak gra Blizzarda, Warhammer to BARDZO potężna marka w świecie graczy. Tego samego nie można powiedzieć np. o świecie conana ;). Dodatkowo – to chyba jedyny mmorpg’ który nacisk kładzie na PvP, potem na PvP, a na końcu na PvP – wszystko to w ładnej grafice, i prostym interface’ a’la World of Warcraft. Krasnoludzi FTW!

  2. Problem polega na tym, że na początku, czyli jakieś 2-3 lata temu, gdy zaczynał powstawać Warchamiec, to trąbiono na lewo i prawo jaki to nie będzie mroczny i brutalny świat, rodem ze swojego nie-komputerowego pierwowzoru. A teraz, po prawie 3 latach, patrząc na to co zrobili, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zaraz zza rogu wyskoczą zielone landrynkowe orki i niebieskoskóre wyroby elfopodobne. . . . Cóż, make some money. . . . follow the leader.

  3. Znana marka o niczym nie świadczy. Kłania sie tu przykład LOTRO, bo nie ma chyba osoby która by nie słyszała o władcy pierścieni. A ludzie od gry uciekli niestety :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here