Kim są Digital Extremes? Producentami jednej z najlepszych w historii strzelanek multiplayer. Tak, tak – właśnie Unreal Tournamenta. Teraz Cyfrowi Ekstremiści powracają z innym, dynamicznym FPP-kiem – WarPath. Gra pojawi się w sklepach 18 lipca i ma porządnie skopać tyłek konkurencji.

W grze wcielimy się w wojownika pochodzącego z jednej z trzech dostępnych ras obcych, które toczą niekończący się bój o władanie systemem Kaladi – samotnym rajem, leżącym pośród pustkowi. Ten, kto kontroluje Kaladi, ten ma władzę nad całym znanym światem. To oczywiście pretekst do ultradynamicznej strzelanki, w której będziemy rozgrywać jedno- i wieloosobowe boje w najlepszym stylu UT. Potężne rodzaje broni (w sumie sześć) będzie można rozbudowywać i odblokowywać w nich specjalne tryby strzału.

Powiedzmy sobie szczerze – to taki Unreal Tournament tylko pod inną nazwą – do dyspozycji będziemy mieli cztery tryby gry – Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag i Front Line Assault, a ciekawe rodzaje broni (na przykład Vibro Blade do ataków wręcz) od razu nasuwają skojarzenia z UT. I bardzo dobrze – potrzeba nam takich gier więcej, a biorąc pod uwagę, że na zachodzie WarPath kosztować będzie tylko 19,99 dolarów – Groove Games i Digital Extremes mogą osiągnąć spory sukces. Oby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here