Programiści z Capcomu kolejny raz udowodnili, że dbają o swoich klientów. Lost Planet: Extreme Condition w wersji na konsole Playstation 3 nie dość, że pojawi się na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie (W USA będzie to kwota oscylująca w granicach 39.99 USD) to dodatkowo na konsoli Sony gracze dostaną kolejną grywalną postać. Oprócz głównego bohatera Lost Planet – Wayne'a – któremu „ twarzy” użyczył koreański aktor Byun Hun Lee w grze pojawi się także druga grywalna postać. Będzie nią urocza Luka. Gracze pecetowi i posiadacze Xboksa 360 znają ją jedynie z animowanych przerywników. Nowa wersja Lost Planet na konsolę Sony ma zawierać także nowe mapy w trybie sieciowej rozgrywki. Dzięki usłudze Playstation Network na arenach Zaginionej Planety będzie mogło się potykać szesnastu zawodników.

Warto przypomnieć, że w wersji gry na PC także pojawiły się nowe postaci do wyboru. Gracz mógł wcielić np. we Franka West'a (bohatera gry Dead Rising).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Dodanie drugiej grywalnej postaci i zbicie ceny to dobre pomysly, ale czy usprawiedliwia zakup gry, o ktorej kraza opinie, ze jest srednia. Czas pokaze. „8”

  • Dodanie drugiej grywalnej postaci i zbicie ceny to dobre pomysly, ale czy usprawiedliwia zakup gry, o ktorej kraza opinie, ze jest srednia. Czas pokaze. „8”

   A czemu ma nie usprawiedliwiac? Jest tania i fajna. Nie kazdy ma w domu X360 obok PS3. Generalnie czesto tak jest, ze pozniejsze edycje gier sa ciut fajniejsze, bo posiadaja rozne takie dodatki.

   • A czemu ma nie usprawiedliwiac? Jest tania i fajna. Nie kazdy ma w domu X360 obok PS3. Generalnie czesto tak jest, ze pozniejsze edycje gier sa ciut fajniejsze, bo posiadaja rozne takie dodatki.

    Jestem jak najbardziej za takimi „bonusami”. Chodzilo mi o to, ze „ciut fajniejsza” to moze byc za malo. „8”

 2. Dodanie drugiej grywalnej postaci i zbicie ceny to dobre pomysl, ale czy usprawiedliwia zakup gry, w którą każdy kto chciał mógł już zagrać? 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here