Na początku przyszłego roku będziemy mogli sprawić prezent swoim partnerkom. W zasadzie prezent ten będzie dla nas. Mamy tu na myśli skąpy strój cheerleaderki, w który wskoczy wybranka naszego serca, by poskakać przed telewizorem. My naturalnie usiądziemy na kanapie i będziemy się rozkoszować widokami.

W grze We Cheer, która w pierwszych miesiącach przyszłego roku trafi do Europy wcielamy się rzecz jasna w tytułową cheerleaderkę. Dwa wiiloty zamieniają się w tej produkcji w pompony, którymi machamy w rytm muzyki takich wykonawców jak KC&The Sunshine Band, Paramore czy Hilary Duff. Oczywiście w trakcie zabawy odblokujemy kolejne stroje i nowe tancerki. Dla mniej wysportowanych przygotowano nawet specjalny zestaw ćwiczeń oraz cyfrową instruktorkę fitness, która rozgrzeje nas przed zabawą. Po opanowaniu odpowiednich umiejętności będziemy mogli sprawdzić się w trybie multiplayer dla dwóch albo czterech osób.

Za kilka chwil obok tego newsa zobaczycie fotki z We Cheer. Jeśli te wam się nie spodobają to polecamy wam taką samą produkcję, różniącą się od opisywanej gry tylko i wyłącznie tytułem. Ciekawe kiedy Nintendo przestanie nas zalewać dziesięcioma kopiami każdego swojego albo cudzego pomysłu? Chyba nigdy, ponieważ półnagie kobiety skaczące przed telewizorem wciąż są popularne na YouTube. Wielkie N wie czym interesują się hardcore'owcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here