Najważniejszą nowością na pewno jest wersja demonstracyjna gry Lord of the Rings: Conquest. Bijatyka osadzona w świecie stworzonym przez Tolkiena? Sprawdźcie czy spodoba się wam taki pomysł. Kupić możemy także dwie gry na PSP – Free Running oraz FlatOut Head On. I to już wszystkie duże pliki jakie na nas czekają.

Oprócz nich udostępniono oczywiście nowe utwory do Rock Band i Guitar Hero oraz dodatkowe mapy dla PSP Go! Explore (Wschodnia Europa, Ameryka Północna i Rosja). Posiadacze Tom Clancy's Endwar oraz Naruto: Ultimate Ninja Storm mogą rozbudować te produkcje o kilka nowych drobiazgów. Mikrododatek do EndWar opisaliśmy przed chwilą. Ten drugi możecie pobrać za darmo, więc sami sprawdzicie co w nim jest. Ostatnimi nowymi plikami są zwiastuny filmowe z gier Brain Challenge, LOTR: Conquest oraz Tekken 6.

Cóż, dzisiejsza aktualizacja nie wygląda zbyt ciekawie. Na zakończenie dodamy więc, że wirtualny Dom Sony został właśnie rozbudowany. Home wzbogaciło się o strefę Red Bulla i kilka drobiazgów w sklepach. Osoby, które obejrzą zwiastun Resident Evil Degeneration powinny natomiast otrzymać darmową koszulkę.

Zainteresowana Home jest też firma Electronic Arts. Jej oddział sportowy wybuduje w Domu swoją własną strefę (EA Sports Complex). Wielbiciele gier Elektroników będą w nim mogli bawić się grami wieloosobowymi, przeglądać tabele najlepszych zawodników albo oglądać zwiastuny nadchodzących produkcji. Miniaturową fotkę obiektu EA powinniście widzieć obok treści naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here