Zacząć musimy od pełnej wersji Battlefield 1943, którego recenzję już wkrótce przeczytacie na Valhalli. Dzieło od EA zostało udostępnione na usłudze sieciowej Sony. Jeśli jednak nie lubicie wojennej zawieruchy, to możecie sprawdzić wersje demonstracyjne gier FUEL i Ghostbusters. Jak zwykle czekają na nas także nowe utwory do Rock Band (w tym Green Day Pack) oraz Guitar Hero World Tour. Z innych dodatków wartych uwagi wymienić możemy Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Expansion, Skate 2: Maloof Money Cup Pack, High Velocity Bowling: Route 66 Americana Ball Pack i 4th July Americana Ball Pack oraz dodatkową, darmową muzykę do Dynasty Warriors 6 Empires. Na wielbicieli plików wideo czeka inFamous Duality Trailer a dla osób, które chcą ożywić główne menu konsol przygotowano temat z gry Overlord 2.

W tym tygodniu z całą pewnością nie możemy narzekać na nudę. Mamy nadzieję, że przez cały okres letni/wakacyjny będzie się tyle działo na usłudze sieciowej Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Może warto coś o tym wersjach demo napisać. . . Fuel – bardzo duży i kompletnie nudno-nonotonny teren do zwiedzania, graficznie jest OK, uczucie prędkości dobre, zmienne pory dnia (jazda w nocy motorem przez las jest iście kaskaderska :), online dobry choć chętnych jakoś mało, generalnie pograć można. Battlefield 1943 – ot po prostu strzelanka sieciowa ;)Czołgi, jeepy, samolot myśliwski, łodzie, naprowadzanie bombowców, działa przeciwlotnicze . . . Osobiście na widok strzelanin online mnie mdli więc to tyle (choc jako całość doceniam tą grę). Ghostbusters – graficznie jest dosyć dobrze :)Choć samych walk było chyba ze dwie to mi się to bardzo podobały, było też nawet trochę chodzenia ze skanerem (ten ze skrzydełkami ;)Przede wszystkim audio daje radę a także sporo zaporzyczeń z filmu jak i sam klimat. Tak, duch w bibliotece który nas ucisza, pionowe stosy książek, zabrakło chyba tylko szufladek z glutami :)Tak więc dem sporo i jest w co pograć. ps. Dzisiaj na PSS JAP. pojawiło się demo gry Tales of Vesperia (ma tylko 282 MB). I grając w to demo (niestety jest w krzaczkach) miałem dziwne wrażenie że gram na PS2 w jakiegoś średniego jRPGa. Muzyka podczas walki mnie irytowała, pododnie też to że w trakie walki postać nie mogła swobodnie biegać po planszy (a przeciwnik tak).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here