Starym zwyczajem wymienimy więc nowości, które znajdą na niej posiadacze konsol z rodziny Playstation. Tym razem dość nietypowo zaczniemy od materiałów filmowych i dodatków do gier. Obejrzeć możemy między innymi zwiastuny takich tytułów jak WipEout HD, Midnight Club: Los Angeles, Mirror's Edge, Need for Speed Undercover, Metal Gear Solid 4 i dwa klipy promujące Playstation Network Collections (Puzzle i Power Pack).

Na fanów gitarowego grania czeka także mnóstwo nowych utworów do gry Rock Band. Najwięcej kawałków jest autorstwa Red Hot Chili Peppers (prawie 20). Możemy również pobrać piosenki The Offspring i Screaming Trees, Static-X, Free, Against Me!, Stephen and the Colbers i kilku innych wykonawców, których w ogóle nie kojarzymy.

Najważniejsze dla graczy będą jednak wersje demonstracyjne gier Valkyria Chronicles (581MB) i Hail to the Chimp (374MB). Kupić możemy grę, która spodoba się wszystkim fanom demoscency – Linger in the Shadows.

Japońska firma przygotowała także mnóstwo dodatków do już wydanych produkcji. Są to między innymi Mega Man 9 Endless Attack Mode oraz Proto Man pack, dodatek do gry Rocketman (It Came From Uranus), Costume Pack do Everybody's Golf: World Tour czy dwa dodatki do Super Stardust HD. Jeśli jeszcze nie macie dość dodatków, to już na zakończenie naszego newsa donosimy o dodatkowych pytaniach do Buzz! Quiz TV oraz dwóch dodatkach do NBA Live 09.

Jak widzicie nowości jest całkiem sporo. Nic tylko złapać za pada, pobrać kilka z nich i grać. Grać przez cały weekend (choć polecamy też spacery czy wyjścia do miasta ze znajomymi albo chociaż jakąś porządną książkę lub komiks).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here