Nowości, które Sony oferuje w tym tygodniu na swojej usłudze sieciowej na pewno ucieszą miłośników mikrododatków. Jest ich naprawdę bardzo dużo. Rock Band doczekał się premiery trzynastu nowych utworów. Rozwija się także Bohater Gitary. W jego przypadku kupić możemy Jimi Hendrix, Oasis i REM Track Pack oraz utwór wykonywany przez duet Alicia Keys i Jack White.

O kolejne mikrododatki wzbogacić możemy także gry PAIN, LittleBigPlanet, Dead Space, Soul Calibur IV, FIFA 09, Everybody's Golf: World Tour oraz Civilization Revolution. Czekają na nas także materiały filmowe z Bioshock 2, Motorstorm Pacific Rift, Shaun White Snowboarding, Soul Calibur IV, Tom Clancy's EndWar i Tomb Raider Underworld. Pobrać możemy również tapety z Far Cry 2 i Gran Turismo 5.

Z gier warto zwrócić uwagę na FIFA 09 i The Cube na kieszonsolkę Sony PSP. Nie wiemy natomiast zupełnie nic na temat jakichkolwiek nowych wersji demonstracyjnych. Najwyraźniej w tym tygodniu mamy się zająć graniem w jedną albo kilka gorących nowości, które czekają na nas w sklepach. Redakcja Valhalli na pewno to zrobi tak jak za siedem dni znów sprawdzimy co nowego pojawiło się na Playstation Network.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here