Pierwsze nowe pliki już pojawiły się w amerykańskiej części Playstation Store. Najważniejsze dla nas będą oczywiście wersje demonstracyjne gier. Tych znajdziemy w sieci aż cztery. Wszystkie z nich to szeroko rozumiane gry sportowe. Zachęcamy was byście sprawdzili co na Playstation 3 pokaże Skate, NBA 08, Stuntman: Ignition oraz Sega Rally Revo.

Jeśli chcecie wypróbować pełnej wersji gry a nie bawić się „próbkami” przeróżnych tytułów to za siedem dolarów (bez jednego centa) nabędziecie „interaktywny wygaszacz ekranu” – LocoRoco. Temu tytułowi też radzimy się przyjrzeć. Produkcja ta zapowiadała się całkiem ciekawie, ale jej charakter może nie przypaść wszystkim do gustu. Zanim ją kupicie sprawdźcie czy natraficie gdzieś na jej demo.

Naturalnie oprócz wszystkich wymienionych powyżej gier, usługa sieciowa Sony wzbogaciła się o mnóstwo nowych zwiastunów filmowych. Jeśli więc widzieliście w sieci jakiś klip, którego jakość nie do końca wam odpowiadała, to teraz zapewne możecie go pobrać z Playstation Network w rozdzielczości, która na domowym telewizorze będzie wyglądała przyzwoicie. Podejrzewamy, że w najbliższym czasie zobaczymy jeszcze kilka nowości na usłudze siecowej Sony. Kiedy tylko dowiemy się czegoś na ich temat napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. O dziwo Sega Rally ma problemy z grafiką – sama trasa doczytuje się z odległości rzutu beretem (całe pozostałe otoczenie – ok). Wygląda to fatalnie – dajcie znać czy macie podobny „efekt” w tym demku. Pewnie w pełnej wersji to poprawią – choć i tak nie kupię tej gierki – nie lubię gdy na zakrętach widać cały bok samochodu 🙂

  2. Tradycyjnie PS Store USA wypas (4 dema,filmy,tapety itp. ) ,natomiast europejski PS Store tez tradycyjnie . . . bieda. Mam demo Sega Rally z PSS USA i wszystko jest OK. Uzyteczny jest tylko widok „z oczu” , wypasc z trasy sie nie da ,pancerne auta podobnie kamienie ,krzaki przy trasie. Czysty arcade (ale auto + bloto = przjemny widok).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here