Nareszcie Playstation Network zaskoczyło nas konkretną ilością nowych plików do pobrania. Żeby jednak nie było tak do końca wesoło, to dodamy, że w przyszłym tygodniu może ich być tyle co kot napłakał. Za kilka dni Sony przeprowadzać będzie modernizację usługi w związku z czym już teraz firma uprzedza nas, że kolejna aktualizacja PSN może być niewielka.

W tym tygodniu możemy pobrać wersje demonstracyjne Zombie Apocalypse, Ratchet & Clank: A Crack in Time (dwa różne dema), Fat Princess, Trine oraz Dragon Ball Raging Blast Demo. Kupić możemy także grę Hasbro Family Game Night oraz trzy Minis na PSP – Sudoku, Yummy Yummy Cooking Jam oraz Mahjongg Artifacts: Chapter 2.

W świecie mikrododatków pojawiły się pliki do Pain (nowa postać – Elvira), LittleBigPlanet (Halloween Mask), Trivial Pursuit (Sports Pack), DJ Hero (Extended Mix Pack 01) oraz EyePet (Lucky Dip Styling Pack 2). Jak zwykle nie zabrakło też dodatkowych kawałków do Guitar Hero 5, Rock Band oraz Beatles: Rock Band.

Jak zawsze możemy też pobrać kilka nowych plików wideo. Oto gry, które się ich doczekały: Pain, Dante's Inferno, Dragon Age (dwa zwiastuny), Need for Speed Shift oraz Heroes Over Europe. Do tego wszystkiego można jeszcze doliczyć cztery świeże tematy.

I tak to wygląda. Rzeczywiście w tym tygodniu w usłudze znajdziemy kilka interesujących plików. Zrelaksujcie się więc po pracy (szkole) przy swoim Playstation 3. My na pewno to zrobimy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Z tymi demami Ratchet & Clank: A Crack in Time to kogoś zdrowo pogięło (2,5 GB każde, tak bardzo śmieszne :)Ale i tak według mnie najlepiej wypada Trine gdyż kolorystyka rodem z gry Folklore oraz ujęcie kamery podobne do Valkyrie Profile 2 bardzo mi się podobały (muzyka też). Fat Princess to raczej nie dla mnie a Dragon Ball Raging Blast dłużej się instalował na dysku niż w niego grałem (krótkie i tyle). A wracając jeszcze do Ratchet & Clank: A Crack in Time to wersja dla Clanka jest mocno liniowa a tworzenie nagrań samego siebie wymaga jednak ogrania bo raz przy „podnośniku” na chwilę się zaciąłem (wstyd się przyznać 🙂 ale też nie wiem czy takie puzzle to platformówki do końca pasują . . . Drugie demo (Ratchet) daje większą swobodę w poruszaniu się po terenie ( biegamy, skaczemy i oczywiście dużo strzelamy). Natomiast technicznie raczej się zawiodłem, bo jakby porównać np.demo Unchatred 1 do U2 to jednak widać różnicę, a w przypadku R&C wydaje mi się że poprzedni Tools of Destruktion był jakby ładniejszy (porównuję dema). Choć może to tylko złudzenie, ale na pewno postępu tu nie widzę. Tutaj jakby obraz nie był do końca ostry i w najlepszym przypadku prezentuje poziom poprzednika (a powinno być lepiej). Dla mnie najlepsza pozycją jest Trine. ps. jest nowy dodatek do Eyepet (znakomicie, gdyż właśnie dziś przygarnąłem zwierzaka z kamerką :)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here