Pomijamy walory artystyczne tej produkcji. Widzieliśmy ją w weekend i nie jesteśmy zachwyceni. Zachęcamy was więc, byście zaoszczędzili te kilkanaście złotych i poczekali do premiery filmu na płycie Blu-ray.

Istnieje duża szansa, iż w europejskim wydaniu Extinction znajdziemy bardzo miłą niespodziankę. Capcom zastanawia się nad dołożeniem wersji demonstracyjnej Resident Evil 5 i Devil May Cry 4 do wspomnianego przed chwilą filmu. W weekend lotem błyskawicy, Internet obiegła plotka mówiąca, że znajdziemy je już w amerykańskiej edycji obrazu z Millą Jovovich. Szybko zdementowali ją jednak pracownicy Capcomu. Amerykanie otrzymali jedynie zwiastuny filmowe obu gier.

Trzeba więc wierzyć w Capcom i trzymać kciuki za to żebyśmy choć raz dostali coś ciekawszego niż nasi koledzy z Amreryki. W tej sprawie nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji. Nadeszła więc pora żebyśmy zasypali wydawcę mailami z prośbą o dołączenie tych wersji demonstracyjnych do filmu. Piszczie do niego nawet jeśli niezbyt dobrze znacie język angielski. W takim przypadku możecie udawać zombie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here