Już od jakiegoś czasu mówi się, że lada chwila ruszą otwarte beta testy tytułowej produkcji. I choć na ich oficjalny start na pewno będziemy musieli jeszcze poczekać, to już teraz możemy się na nie zapisać. Na oficjalnej stronie gry pojawił się formularz, który wystarczy uzupełnić, a potem już tylko liczyć na odrobinę szczęścia. Jeśli więc jesteście zainteresowani tym tytułem, to już teraz kliknijcie w te trzy słowa.

Do naszego newsa dodajemy też najnowszy materiał filmowy z nadchodzącego dzieła Square Enix. Zobaczymy w nim jedną z lokacji dostępnych w grze. Wielbiciele serii powinni być zadowoleni z tego co pokazano. Zapewne rozbawi ich też krótkie „Ooooo Chocobo”. My niestety tylko tyle zrozumieliśmy z tego japońskiego klipu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jak mam być szczery to słabo to jakoś wyglądało graficznie o_O Na screenach wydawało mi się dużo ładniejsze. Jeżeli chodzi o tłumaczenie to na początku każdy się przedstawia a następnie pragną nas pokrótce oprowadzić po świecie FFXIV i zaczynają się zachwycać wszystkim co widzimy, tzn. „ooo chocobo”, „oo placek” „oo pan robi zupę” itp 😀 . Na koniec zachwycają się tą małą dziewczynką (tak mi się przynajmniej wydaje że to dziewczynka:) jaka to ona słodka („kawaii”) i w sumie tyle. Troszkę nie zrozumiałem na końcu za co przepraszają, ale ogólnie można powiedzieć, że nic ważnego nam nie przekazali:D

  2. Jak mam być szczery to słabo to jakoś wyglądało graficznie o_O Na screenach wydawało mi się dużo ładniejsze

    Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że ta gra ma być sieciówką, a one zawsze graficznie są gorsze od single-player.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here