INFORMACJA PRASOWA

Ten zaawansowany symulator śmigłowca UH-1 pozwoli graczowi wcielić się rolę pilota odbywającego służbę w Wietnamie i wykonać szereg niebezpiecznych misji. Gra wydana zostanie w polskiej wersji z napisami i dialogami, już w ten Piątek 7 września 2007 roku w cenie 99,90 PLN.

Operacja w dolinie Ia Drang to:

Niezwykle oryginalny symulator lotu śmigłowca bojowego UH-1B.
Fabuła gry oparta o rzeczywistą kampanię wojskową w dolinie Ia Drang.
Możliwość obsadzenia kilku stanowisk – pilota, kopilota, strzelca.
Niezwykła dbałość o szczegóły i realistycznie odtworzone śmigłowce, pojazdy, sprzęt oraz animacje postaci.
Różnorodne typy misji – wsparcie, koordynacja ognia, szukaj-i-zniszcz.
Tryb autopilota pozwala na zmianę widoku i oglądanie przebiegu gry z zewnątrz.
Interesujące przerywniki filmowe, stworzone w trójwymiarowym silniku gry.
Rzeczywiste lokacje w Wietnamie.
Rozwój załogi – w miarę rozwoju akcji, żołnierze zdobywają nowe zdolności i umiejętności.

OPIS GRY:

8 marca 1965 roku pierwsi żołnierze US Marine Corps wylądowali na terytiorium południowego Wietnamu. Rozpoczynała się nowa odsłona konfrontacji pomiędzy rządem w Sajgonie, a Północnowietnamską Armią Wyzwolenia. Podczas tej wojny po raz pierwszy na taką skalę wykorzystywane były śmigłowce bojowe i transportowe. W grze Whirlwind Over Vietnam: UH-1 przedstawione zostały kulisy operacji w dolinie Ia Drang, w listopadzie roku 1965. Gracz wcieli się w pilota legendarnego śmigłowca UH-1B i wykona szereg niebezpiecznych misji. Ataki na cele naziemne, wsparcie piechoty, zadania ratunkowe i wiele innych, czeka w tej niepowtarzalnej symulacji lotu, która spodoba się zarówno nowicjuszom, jak i zaawansowanym graczom.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE:

– Strona o grze: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2477
– Oficjalna strona: http://int.games.1c.ru/whirlwind_of_vietnam/
– Zamów grę: http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=cart&act=add&p_id=2477

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nie lubie pełnych symulatorów 🙁 Zrobili by coś podobnego do Ace Combat, podoba mi się stara gra Soviet Strike, Vulture i Comanche 4. Chcem AKCJI, a nie przygotowywania machiny do lotu przez kilka minut i wciskania wszystkich przycisków na klawiaturze. Najbardziej usatysfakcjonowała by mnie gra z arsenałem 60 śmigłowców w różnych maskowaniach i kilkanaście rodzajów uzbrojenia.

  2. Uwielbiam hard-core sims :). Liczę na recenzję na łamach Valhalli. ps. Dlaczego linki są nieaktywne? Ten news jest któryś z kolei, z nieaktywnymi linkami do zewnętrznych stron. To jakaś celowa zagrywka, mająca na celu utrudnienie życia czytelnikom Valhalli?

  3. Coś o tym wiem przyjacielu ;] . . . . W newsie ”miecz wiedzmina” niemozna dodawać postów , wychodzi jakiś błąd . Powinien to chyba ktoś naprawić co nie ? ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here