Od ładnych kilku miesięcy w mediach nie słyszę nic innego tylko „kryzys”. Kryzys w budownictwie, finansach, na giełdzie, w przemyśle. Wszędzie. Nawet w grach. Podobno. A ja na to wszystko mówię – bzdura. Czytaj » 34 dni temu; 2966 ods.; 20 kom.
Zbliżająca się wielkimi krokami trzydziestka skłania mnie ostatnio do nastrojów refleksyjno-wspomnieniowych. Jadąc do pracy uświadomiłem sobie, że gry komputerowe są w moim życiu od dawna. Od bardzo dawna. Co z tego wynika? Czytaj » 34 dni temu; 4824 ods.; 35 kom.
Świat gier to kraina wielkich pokus. Również tych marketingowych. I choć mam tego świadomość, zawsze się na to nabieram. Tym razem poszło o rzekomą premierę Diablo 3 jeszcze w tym roku. Czytaj » 34 dni temu; 4127 ods.; 21 kom.
Chcemy bardzo w to wierzyć, ale zachowujemy zimną krew. Dlaczego? A wy wierzylibyście serwisowi o nazwie Kaputik? Czytaj » 34 dni temu; 3631 ods.; 9 kom.
Przed wami kolejna odsłona Galerii Tygodnia, naszego cyklicznego, subiektywnego zestawienia najważniejszych screenów z gier, które pojawiły się w ostatnich siedmiu dniach. Czytaj » 34 dni temu; 4572 ods.; 12 kom.
Co ciekawego mogliście obejrzeć na łamach Valhalli w ostatnich siedmiu dniach? W Weekend przedstawiamy kilka najważniejszych galerii tygodnia. Czytaj » 34 dni temu; 3567 ods.; 1 kom.
Gigant branży gier ujawnił plany na najbliższe dwanaście miesięcy. No dobrze, ale gdzie jest trzeci Diablo i nowy Starcraft? Czytaj » 34 dni temu; 3622 ods.; 11 kom.
Jakie będzie PlayStation Move?Sony ujawniło oficjalną nazwę swojego nowego kontrolera wykrywającego ruch, jak również zaprezentowało pierwsze tytuły korzystające z jego możliwości. Jaka jest twoja opinia na temat PS Move?
ANKIETA VALHALLIKoniec: 31 marca / 23:59
Jakie będzie PlayStation Move?Sony ujawniło oficjalną nazwę swojego nowego kontrolera wykrywającego ruch, jak również zaprezentowało pierwsze tytuły korzystające z jego możliwości. Jaka jest twoja opinia na temat PS Move?
To marna kopia Wiilota i zbędny dodatek (2) 14.2857142857%
Oferuje ciekawe możliwości, ale kontroler będzie cierpieć na brak dobrych gier (4) 28.5714285714%
Otrzyma dużo świetnych gier i szybko odniesie sukces (0) 0%
Okaże się takim hitem jak PSP Go (1) 7.14285714286%
Zainteresuje tylko niedzielnych graczy (3) 21.4285714286%
Przyciągnie wiele nowych twarzy do świata elektronicznej rozrywki (1) 7.14285714286%
Będzie się długo rozkręcało, ale koniec końców odniesie sukces komercyjny (3) 21.4285714286%
Użytkowników przeglądających Valhalla.pl: 706 (685 anonimowych użytkowników i 21 zalogowanych)
Zalogowani: katmay, sporadyczny, bodziec, sn666, mnemic, lipton, coppertop, gooralesko, appaloosa, zdzichon, eti, wladek616, ash_22, martx, adlerfromsc, aduma, wilczeq, qdwa, renderman, ediee83, cziter