Tym razem skoncentrujemy się na szeroko rozumianych grach sportowych. Najpierw przyjrzymy się wyścigom. W ich przypadku na pierwszy ogień pójdzie zapowiedziany niedawno Split/Second. Na temat krótkiego klipu z gry nie będziemy się rozpisywać. Powiemy tylko, że wygląda ona jak Burnout na sterydach. Zdaje się zresztą, że przynajmniej w materiałach filmowych produkcja ta zjada dzieło studia Criterion na śniadanie. Musicie to zobaczyć!

Drugi materiał filmowy również pochodzi z wyścigów. Tytułem, który możemy obejrzeć w akcji jest Need for Speed: Shift. W klipie z gry pokazano kilka sportowych aut i ich wnętrza. Zobaczymy mechaniczne cudeńka BMW, Porsche oraz Lamborghini i kraksy, w których wezmą udział te auta.

Naszego newsa „zamykamy” dwiema produkcjami Electronic Arts. Są nimi Madden NFL 10 oraz NHL 10. Wielbiciele amerykańskiego futbolu i hokeja powinni się z nimi zapoznać. Obejrzyjcie więc te pliki wideo, a my zajmiemy się opisywaniem kolejnych klipów z gier.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba przyznać że ta rozgrywka ze Split Second prezentuje się kozacko. Aż chce mi się w to zagrać. Zobaczymy jak wyjdzie czysty gameplay – bez ciekawego montażu. A destrukcja – miód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here