Kilka dni temu pisaliśmy o nowej, bardzo ciekawie zapowiadającej się grze MMO w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mowa o Star Wars: The Old Republic. Wspominaliśmy także, że sam George Lucas bardzo interesuje się tym projektem. Nowa gra sieciowa tworzona we współpracy z magikami z BioWare ma rzucić wyzwanie World of Warcraft. Co ciekawe SW:TOR ma być produkcją bardzo dostępną dla przeciętnego gracza. Fabuła gry uzupełnia wizję świata Star Wars – historia gry rozgrywa się trzysta lat po wydarzeniach znanych z pierwszego KotORa. W poniższej, prawie 20 minutowej prezentacji, która odbyła się kilka dni temu w San Francisco znajdziecie między innymi fragment w którym panowie z BioWare – Ray Muzyka i Greg Zeschuk opowiadają o swojej nowej produkcji.

Niestety z materiału wideo wycięto wczesny „gameplay” pokazany w San Francisco – wielka szkoda. Opisywane wideo możecie obejrzeć pod tym adresem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. ja chce już 😉 A na poważnie – chyba sami nie są przekonani do tego co mówią bo wszyscy czytają z ekranu – to co im kazali czytać ;-)A te wybory i ich skutki. . . cholera – nasłuchali się o Fable za dużo? ;-)No i nie spodziewajcie się gameplay’u – mówią że pokażą, ale video kończy się za wcześnie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here