Dziś o poranku przedstawiliśmy wam naprawdę dobry zwiastun Mass Effect 2, jednak to nie wszystko, co przedostało się do sieci na temat najnowszego dziecka BioWare. Choć druga część trylogii debiutuje na dniach, a o trzeciej pojawiają się wzmianki, kilka słów na temat dalszych losów serii powiedział Greg Zeschuk. Uznaje on Mass Effect za wartościowe uniwersum, które z pewnością będzie rozwijane po trzech rozdziałach historii Sheparda. Już teraz pojawiają się plany co do następnych projektów po ME3. Rozumiemy filmowość, jednak mamy nadzieję, że całość nie przerodzi się w serial…

Jak wiemy już od dłuższego czasu, „dwójka” nie tylko pozwoli na przejście gry postacią z pierwszej części, ale też umożliwi zagranie w odpowiedniku trybu New Game +. Sposób importu postaci został zaprezentowany w materiale dostępnym w serwisie IGN. Możecie go obejrzeć tutaj. W tle prowadzonej przez Microsoft walki z piratami mamy zaś nieco mniej radosną wiadomość – ME2 już w tej chwili wyciekło w wersji xboksowej. Zalecamy jednak cierpliwość – oficjalna premiera już za kilka dni.

Na dokładkę mamy jeszcze małą ciekawostkę: Casey Hudson, jeden z producentów ME2, zasugerował w udzielonym ostatnio wywiadzie, iż istnieje szansa, że zwiedzimy Ziemię w jednym z DLC. Nie ma na to na razie konkretnych planów, a planeta, podobnie jak Mars czy Wenus, pojawią się na mapie wszechświata, jednak nie wylądujemy na nich w podstawowej grze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here